Uwaga!

Ze względu na przerwę świąteczno-noworoczną najbliższe zajćia odbędą się 11 stycznia 2016

UWAGA!

UWAGA! Zajęcia w dniu 11 stycznia nie odbędą się. Miejsce i termin najbliższych zajęć zostanie uzgodnione drogą mailową w dniach 11-12 I.

Instytut Inżynierii Technicznej PWSTE oraz Fundacja „Galicea” zapraszają na warsztaty:

Tworzenie aplikacji i stron internetowych

Początek w poniedziałek 19 X 2015 o godz. 16:00. sala 41 w budynku Instytutu Inżynierii Technicznej PWSTE w Jarosławiu. Zajęcia w formie warsztatów. Już od pierwszego dnia będziemy tworzyć profesjonalne serwisy, poznając przy okazji zarówno sprawdzone technologie, jak i programy pomocne przy ich stosowaniu.

Zazwyczaj kursy programowania są prowadzone w sposób systematyczny. Wielość technologii informatycznych używanych w dużych projektach sprawia, że opanowanie tej sztuki wymaga wiele czasu. Istnieje jednak „droga na skróty”, którą pójdziemy w czasie tego kursu.

Będziemy budować serwisy internetowe metodą „zwinną”, która daje szybkie efekty. A szczegóły techniczne będziemy poznawać przy okazji.

Używając analogii budowlanych: nie będziemy uczyć się układania cegieł, tylko budowania domów! Czy to możliwe? Przyjdź i się przekonaj!

Już na pierwszych zajęciach stworzymy funkcjonalny portal!

Tego nie nauczysz się na zajęciach szkolnych / akademickich!

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Pierwszeństwo mają ci, którzy wcześniej się zapiszą....

Jeśli masz konto na platformie elearningowej PWSTE (mają je między innymi wszyscy studenci) - zapisz się na kurs: http://elearning.pwste.edu.pl/moodle/course/view.php?id=122.

W innym wypadku zgłoś chęć uczestnictwa na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniu 9 grudnia 2013 r. na pierwszych warsztatach z cyklu „Akademii Talentów Raiffeisen Polbank" spotkali się wyłonieni w trakcie rekrutacji studenci studiów pierwszego stopnia oraz I roku studiów drugiego stopnia na kierunku zarządzanie ze specjalistami sektora bankowego.

Więcej informacji na stronie głównej PWSTE.

W dniu 9 grudnia 2013 r. w Bibliotece PWSTE w Jarosławiu odbył się drugi z cyklu wykład otwarty "Systemy Wymiany Informacji Finansowej w Polsce", który wygłosił Krzysztof Ostafiński z Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o. w Warszawie. Koordynator i wykładowca na kilkunastu uczelniach wyższych w południowo-wschodniej Polsce w ramach realizacji Projektu Edukacyjnego Nowoczesne Zarządzanie Biznesem.

Więcej informacji: na stronie głównej Uczelni

W dniu 2 grudnia 2013 r. odbył się pierwszy z serii dwóch planowanych wykładów otwartych w ramach realizowanego przez PWSTE w Jarosławiu programu „Nowoczesne Zarządzanie Biznesem". Współpraca ze światem bankowości ma na celu popularyzację elektronicznego obrotu gospodarczego oraz wykorzystywania nowoczesnych, elektronicznych systemów płatności i rozliczeń oraz bezpieczeństwa i szybkości płatności bezgotówkowych.

Więcej informacji - na stronie głównej Uczelni.

W poniedziałek, 28 października 2013 r. ruszyła I edycja programu „Akademia Talentów Raiffeisen Polbank" będącego wspólnym projektem Instytutu Ekonomii i Zarządzania PWSTE w Jarosławiu oraz Raiffeisen Polbank S.A., skierowanym do studentów studiów licencjackich oraz I roku studiów magisterskich kierunku zarządzanie.

Więcej informacji na stronie głównej PWSTE.